Elmas Testere

PRODUCT
CATALOGUE
DOWNLOAD
KURUMSAL
Hakkımızda

Örnek Elmas, 1980 senesinden itibaren doğaltaş sektöründe bulunan Nedim Örnek tarafından, 1996 senesinde kurulmuştur. 2011 senesinde kurulan üretim tesisi, Kocaeli – Dilovası yerleşkesinde bulunmakta ve 6.000 m2 kapalı alanda yıllık 125.000 parça üretim kapasitesi ile elmas kesicileri sektörüne son teknoloji ürün hizmeti vermektedir. Vakum teknolojisini ülkemize getiren ilk firmalardan biri olan Örnek Elmas müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yeni nesil elmas kesicilerini dünya pazarına sunmaktadır.

Elmas kesicilerinden delici karotlara, silme taşlarından ithal cila ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesi olan firmamız, sektöründe lider imalat firmalarından biridir. 50'den fazla ülkeye ihracat yapan Örnek Elmas kaynaklarını maksimum verim ile kullanarak teknolojiyi takip ederken, 40 yılı aşkın tecrübesi ve inovatif politikasını harmanlar ve daima yenilikçi bakış açısı ile zirvedeki konumunu korumaktadır.

Firmamız klasik ama yenilikçi üretim konsepti ile sürdürülebilir müşteri memnuniyetini misyon edinmiş, ulusal pazarda yakaladığı başarıyı global pazarlarda da yürütmenin motivasyonu ile yatırımlarına devam etmektedir.


Üretim

Firmamız ürün yelpazesini güncel tutarak aylık 10.000 parça üretim kapasitesini her geçen yıl %20 arttırmıştır. Müşterilerine yüksek kalite ürünleri en düşük maliyet ile arz etmektedir. Tam ve yarı kapasite çalışan üretim grupları bulunan üretim hattı, müşteri taleplerini en kısa termin tarihleri ile karşılamaktadır.

Kalite

Ürünlerimizde her zaman birinci sınıf malzeme ve hammadde kullanmaktayız. Sahip olduğumuz Kalite Yönetim Sertifikası ISO 9001 ile tüm ürünlerimiz, yüksek kalite standartlarımıza göre sıkı bir giriş ve çıkış denetimine tabi tutulmaktadır.

Çözüm

Önce müşteri memnuniyeti felsefesi ile ürünlerimiz ile ilgili geri bildirimlerinizi değerlendiriyoruz ve 7/24 ürünlerle ilgili teknik bilgi desteği sağlıyoruz. Sektördeki deneyimimiz, satış sonrası hizmet sağlamak adına entegre ve hızlı çözümler sağlamakla beraber, sektörün beklentilerini ve taleplerini karşılayacak bilgiye sahip ekip ve teknolojimiz ile fark yaratıyoruz.

Yenilikçilik

Global hırdavat ve mermer fuarlarını takip ediyor, ekip olarak edindiğimiz inovatif perpspektifi şirketimizin üretim ve yönetim birimlerine uyguluyoruz. 40 yılı aşkın tecrübemiz ile çeşitli Ar-Ge projeleri gerçekleştiriyor, ürün kalite düzeyini maksimum seviyede tutuyoruz.